nightdrivers.pl
night
nightdrivers

Witaj Na Łódzkim NightDrivers.pl

Night Drivers Łódź Odprowadzimy Twoje Auto!

Tanio, bezpiecznie, tam gdzie chcesz.

Tylko 3.00zł/km

Nasza Działalność

Posiadamy szeroką ofertę odprowadzania samochodów, na terenie Łodzi, okolic, jak i kraju. Oferujemy również wynajem kierowcy. Przesyłki kurierskie ekspresowe. Robienie zakupów, odpalanie pojazdów, dowóz paliwa. Transport zwierząt, jak i mniejszych ładunków. Posiadamy możliwość rozliczeń bezgotówkowych dla firm, jak i osób prywatnych. Wystawiamy FV.

Historia Night Drivers

Night Drivers to zupełnie niepowtarzalna firma istniejąca na warszawskim rynku od listopada 2003r. Teraz, także w Łodzi i okolicach. Na początku podstawą naszej działalności były odprowadzki samochodów kierowców, którzy przy różnych okazjach spożywali alkohol. Pierwszymi klientami Night Drivers byli nasi znajomi. Od tamtego okresu w naszej firmie pozostała niepowtarzalna atmosfera i współpraca zbudowane na wzajemnym zaufaniu. W miarę upływu czasu zainteresowanie klientów naszą firmą wzrastało. Pojawiła się potrzeba rozszerzenia działalności również o przewóz osób. Klienci zachęceni zupełnie nową, nietypową formułą firmy zaczęli korzystać z usług Night Drivers nie tylko w czasie weekendowych nocy, ale również w dni powszednie 24h.

Klienci O Nas...

“Z Night Drivers, jeżdzę już od kilku lat. Mogę na nich zawsze liczyć, o każdej porze. Odbierają mnie z lotniska, jak i podwożą do pracy.”

Agnieszka Barmanka

“Dzwonię pod 504 020 226, kiedy pilnie potrzebuję dostać się we właściwe miejsce. Oni zawsze przyjeżdżają. Szybko, tanio i na czas.”

Andrzej Lekarz

“Korzystam z usług tej firmy, chyba od samego początku i nigdy mnie nie zawiedli. Przekazuje ich numer rodzinie i moim znajomym, a oni również są bardzo zadowoleni.”

Marek Biznesmen